24PHS6000/12
24PHS6000/12
24PHS6000/12
24PHS6000/12
24PHS6000/12
24PHS6000/12
24PHS6000/12
24PHS6000/12
24PHS6000/12
24PHS6000/12
Philips 24PHS6000/12
E
LED TV (15-25inch/38-63cm)
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Advies nodig?
Bel ons op: 0595-431298. We helpen u graag.
Bezorging
Neem contact met ons op over de bezorgmogelijkheden (in onze regio).
Afhalen
Afhalen op afspraak.
Oude product innemen
U kunt uw oude product bij ons in de winkel inleveren.
24PHS6000/12
24PHS6000/12
24PHS6000/12
24PHS6000/12
24PHS6000/12
24PHS6000/12
Product beschrijving
60cm LED televisie, 24 inch, resolutie: 1.366x768 pixels, H.265 HEVC, LED-Backlight, High Dynamic Range (HDR 10 - HLG), Pixel Plus HD, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, 2.0 Soundsysteem, 6 Watt maximaal Gezamenlijk vermogen, compatible met Amazon Alexa, Google Assistant, SmartTV, Titan OS, WLAN, Energieklasse E
Technische details
Soort
LED televisie 60 cm
inch 24 inch
Beeld
Resolutie 1366 x~
pixels 768 pixels
H.265 HEVC
Beeldtechniek
LED-Technologie LED-Backlight
High Dynamic Range HDR 10
High Dynamic Range HDR 10 - HLG
Hz-Technologie 60 Hz-Technologie
Beeldverbetering Pixel Plus HD
Ontvangst
DVB-T
DVB-T2
DVB-T2 HD
DVB-S
DVB-S2
DVB-C
Geluid
Geluidsverbetering 2.0 Soundsysteem
Gezamenlijk vermogen 6 Watt maximaal
Compatible met
Amazon Alexa
Google Assistant
Comfort
Internet TV
Internet Smart content SmartTV
Besturingssysteem Titan OS
Teletekst
Hbb TV Ready
Aansluitingen
CI+ 1 CI+
Optische digitale uitgang
HDMI aansluitingen 3 HDMI aansluitingen
HDMI ARC AudioReturnChannel
Hoofdtelefoonaansluiting
Ethernet aansluiting
USB-aansluiting
USB 2.0 2 x
Draadloze verbindingen
WLAN
Wandmontage
VESA-aansluiting compatible
100 x 100 mm
200 x 200 mm