32QLED320
32QLED320
32QLED320
32QLED320
Salora 32QLED320
E
LED/QLED TV (30-32 inch/ 76-82
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Advies nodig?
Bel ons op: 0595-431298. We helpen u graag.
Bezorging
Neem contact met ons op over de bezorgmogelijkheden (in onze regio).
Afhalen
Afhalen op afspraak.
Oude product innemen
U kunt uw oude product bij ons in de winkel inleveren.
32QLED320
32QLED320
32QLED320
32QLED320
Product beschrijving
80cm LED televisie, 32 inch, resolutie: 1.920x1.080 pixels, Full HD, H.265 HEVC, High Dynamic Range (HDR 10), Hybrid Log Gamma (HLG), 50 Hz-Technologie, Response Time: 9,5 ms, DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, 6 Watt maximaal Gezamenlijk vermogen, Via app te bedienen, compatible met Google Assistant, SmartTV, Android, USB-Recording, Chromecast built-in, WLAN, Energieklasse E
Technische details
Soort
LED televisie 80 cm
inch 32 inch
Beeld
Resolutie 1920 x~
pixels 1080 pixels
Full HD
H.265 HEVC
Beeldtechniek
High Dynamic Range HDR 10
Hybrid Log Gamma HLG
Hz-Technologie 50 Hz-Technologie
Response Time 9.5 ms
LED-Technologie Direct LED-Backlight
Ontvangst
DVB-T2
DVB-S2
DVB-C
Geluid
Gezamenlijk vermogen 6 Watt maximaal
Smart Home
Via app te bedienen
Compatible met
Google Assistant
Comfort
Internet TV
Internet Smart content SmartTV
Besturingssysteem Android
USB-Recording
Hbb TV Ready
Aansluitingen
HDMI ARC AudioReturnChannel
Common Interface 1
CI+ 1 CI+
HDMI aansluitingen 2 HDMI aansluitingen
HDMI 1.4 compatible
Hoofdtelefoonaansluiting
Ethernet aansluiting
USB-aansluiting
USB 2.0 1 x
Draadloze verbindingen
Bluetooth
Chromecast built-in
WLAN
Wandmontage
VESA-aansluiting compatible
75 x 75 mm