65MLED910/12
65MLED910/12
65MLED910/12
65MLED910/12
65MLED910/12
65MLED910/12
65MLED910/12
65MLED910/12
65MLED910/12
65MLED910/12
Philips 65MLED910/12
F
LED/QLED TV(60-69inch/152-176c
Beperkt op voorraad
Advies nodig?
Bel ons op: 0595-431298. We helpen u graag.
Bezorging
Neem contact met ons op over de bezorgmogelijkheden (in onze regio).
Afhalen
Afhalen op afspraak.
Oude product innemen
U kunt uw oude product bij ons in de winkel inleveren.
65MLED910/12
65MLED910/12
65MLED910/12
65MLED910/12
65MLED910/12
65MLED910/12
Product beschrijving
164cm LED televisie, 65 inch, resolutie: 3.840x2.160 pixels, 4K resolutie, H.265 HEVC, QD Mini LED, High Dynamic Range (HDR 10+), Hybrid Log Gamma (HLG), Dolby Vision, P5 Perfect Picture Engine, Perfect Natural Motion, Ambilight XL 3 sided, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, 2.0 Soundsysteem, Dolby Atmos, 40 Watt maximaal Gezamenlijk vermogen, Voice control, compatible met Amazon Alexa, Internet TV, SmartTV, Titan OS, AMD FreeSync Premium, WLAN, Spraakgestuurde afstandsbediening, Energieklasse F
Technische details
Soort
LED televisie 164 cm
inch 65 inch
Beeld
Resolutie 3840 x~
pixels 2160 pixels
4K resolutie
H.265 HEVC
Beeldtechniek
LED-Technologie
High Dynamic Range HDR 10+
Hybrid Log Gamma HLG
Dolby Vision
Hz-Technologie 144 Hz-Technologie
Beeldverbetering P5 Perfect Picture Engine
Beeldverbetering II Perfect Natural Motion
Ambilight-Version Ambilight XL 3 sided
Ontvangst
DVB-T
DVB-T2
DVB-T2 HD
DVB-S
DVB-S2
DVB-C
Geluid
Geluidsverbetering 2.0 Soundsysteem
Geluidsverbetering 2 Dolby Atmos
Gezamenlijk vermogen 40 Watt maximaal
Smart Home
Voice control
Compatible met
Amazon Alexa
Comfort
Internet TV
Internet Smart content SmartTV
Besturingssysteem Titan OS
AMD FreeSync Premium
Hands-free Voice Search
Timer
Teletekst
Hbb TV Ready
Aansluitingen
CI+ 1 CI+
Optische digitale uitgang
HDMI aansluitingen 4 HDMI aansluitingen
HDMI 2.1 compatible
2K@120FPS
4K@60FPS
4K@120FPS
ALLM Auto Low Latency Mode
HDMI ARC AudioReturnChannel
EARC
VRR Variable Refresh Rate
Hoofdtelefoonaansluiting
Ethernet aansluiting
USB-aansluiting
USB 2.0 2 x
Spraakgestuurde afstandsbediening
Draadloze verbindingen
AirPlay 2
Bluetooth
WLAN
Wandmontage
VESA-aansluiting compatible
300 x 200 mm
300 x 300 mm