65PUS9050/12
Philips 65PUS9050/12
E
LED/QLED TV(60-69inch/152-176c
Op voorraad
Advies nodig?
Bel ons op: 0595-431298. We helpen u graag.
Bezorging
Neem contact met ons op over de bezorgmogelijkheden (in onze regio).
Afhalen
Afhalen op afspraak.
Oude product innemen
U kunt uw oude product bij ons in de winkel inleveren.
65PUS9050/12
Product beschrijving
65 inch, resolutie: 3.840x2.160 pixels, Energieklasse E
Technische details
Soort
LED televisie 164 cm
inch 65 inch
Beeld
Resolutie 3840 x~
pixels 2160 pixels
4K resolutie
H.265 HEVC
Beeldtechniek
QLED-Technologie
High Dynamic Range HDR 10+
Hybrid Log Gamma HLG
Dolby Vision
Hz-Technologie 144 Hz-Technologie
Beeldverbetering P5 Perfect Picture Engine
Ambilight-Version Ambilight
Ontvangst
DVB-T
DVB-T2
DVB-T2 HD
DVB-S
DVB-S2
DVB-C
Geluid
Geluidsverbetering Dolby Digital
Geluidsverbetering 2 Dolby Atmos
Gezamenlijk vermogen 40 Watt maximaal
Compatible met
Amazon Alexa
Comfort
Internet Smart content SmartTV
Besturingssysteem Titan OS
Teletekst
Hbb TV Ready
Aansluitingen
HDMI aansluitingen 4 HDMI aansluitingen
ALLM Auto Low Latency Mode
HDMI ARC AudioReturnChannel
EARC
VRR Variable Refresh Rate
USB-aansluiting
Draadloze verbindingen
Bluetooth
WLAN
WiFi 5
Wandmontage
VESA-aansluiting compatible
300 x 300 mm