32PFS6109/12
32PFS6109/12
32PFS6109/12
Philips 32PFS6109/12
E
LED/QLED TV (30-32 inch/ 76-82
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Advies nodig?
Bel ons op: 0595-431298. We helpen u graag.
Bezorging
Neem contact met ons op over de bezorgmogelijkheden (in onze regio).
Afhalen
Afhalen op afspraak.
Oude product innemen
U kunt uw oude product bij ons in de winkel inleveren.
32PFS6109/12
32PFS6109/12
32PFS6109/12
Product beschrijving
81,3cm LED televisie, 32 inch, resolutie: 1.920x1.080 pixels, Full HD, High Dynamic Range (HDR 10), Hybrid Log Gamma (HLG), 60 Hz-Technologie, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, Dolby Digital, 10 Watt maximaal Gezamenlijk vermogen, SmartTV, TiVo, WLAN, Energieklasse E
Technische details
Soort
LED televisie 81.3 cm
inch 32 inch
Beeld
Resolutie 1920 x~
pixels 1080 pixels
Full HD
Beeldtechniek
High Dynamic Range HDR 10
Hybrid Log Gamma HLG
Hz-Technologie 60 Hz-Technologie
LED-Technologie LED-Backlight
Ontvangst
DVB-T
DVB-T2
DVB-T2 HD
DVB-S
DVB-S2
DVB-C
Geluid
Geluidsverbetering Dolby Digital
Gezamenlijk vermogen 10 Watt maximaal
Compatible met
Amazon Alexa
Comfort
Internet TV
Internet Smart content SmartTV
Besturingssysteem TiVo
Teletekst
Hbb TV Ready
Aansluitingen
HDMI ARC AudioReturnChannel
Common Interface 1
Optische digitale uitgang
HDMI aansluitingen 3 HDMI aansluitingen
Hoofdtelefoonaansluiting
Ethernet aansluiting
USB-aansluiting
USB 2.0 2 x
Draadloze verbindingen
WLAN
Wandmontage
VESA-aansluiting compatible
200 x 200 mm